9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 17 Червня, 2021

Відновлення автошляхів: У Запорізькій області відновили ще чотири ділянки автодоріг державного значення (фото)

 • Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко проінспектував всі ділянки автодоріг державного значення в Запорізькій області, де нині підходять до завершення роботи з поточного середнього ремонту.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на САД у Запорізькій області.

  За словами Андрія Івко, в поточному році Службою автодоріг заплановано ведення  в експлуатацію трьох ділянок автодороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь та ділянку автодороги Н-30 Василівка – Бердянськ.

  Так на автодорозі Н-08 «Запоріжжя-Маріуполь» роботи виконують 3 підрядні організації, а саме:

  • На ділянці км 499+489 – км 535+789, м. Запоріжжя – смт. Комишуваха – с. Таврійське, роботи виконує  підрядне підприємство ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». У 2018 році в межах виділеного фінансування планується введення в експлуатацію 9,5 км.
  • На ділянці км 548+108 – км 573+089, від с. Преображенка в напрямку м. Пологи, роботи з поточного середнього ремонту виконує підрядна організація  ТОВ «Автомагістраль – Південь». Протяжність всього об’єкта – 24,98 км. У поточному році в межах виділеного фінансування, заплановано введення в експлуатацію 7 км цієї автодороги.

  • На ділянці км 573+089 – 647+089, с. Кінські Роздори – смт. Більмак- с. Вершина, роботи  виконує підрядне підприємство  ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ»Виділене фінансування дасть можливість ввести в експлуатацію 3 км автодороги.

  Для введення в експлуатацію вищевказаних ділянок автодороги необхідно завершити  роботи з нанесення дорожньої розмітки, встановити дорожні знаки та бар’єрну огорожу, згідно схеми організації дорожнього руху.

  • На автодорозі Н-30 Василівка – Бердянськ, на ділянці км 55+082 – км 89+526, роботи виконує, також, підрядне підприємство  ТОВ «Автомагістраль-Південь».  У поточному році в межах виділеного фінансування за рахунок коштів «митного експерименту» заплановано введення в експлуатацію 8,2 км цієї автодороги. На відновленій ділянці вже завершено  роботи з нанесення дорожньої розмітки. У найближчі дні підрядником заплановано встановлення дорожніх знаків.

  Після завершення вищезазначених робіт, про дату введення в експлуатацію ділянок автодороги  Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь та автодороги Н-30 Василівка – Бердянськ буде повідомлено пізніше.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Український всюдихід «Nomad» дебютував на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Новий український колісний всюдихід «Nomad» вперше представили широкому загалу в рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека –...

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Національний університет оборони України представив свої досягнення на виставці «Зброя та безпека»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» Національний університет оборони України імені Івана Черняховського уже традиційно презентує результати своїх досліджень...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизовані термінали у трьох містах України (фото)

  Щоб зберігати швидкість доставлення при зростанні обсягів відправлень, компанія "Нова Пошта" продовжує відкривати автоматизовані термінали. У травні три нових об'єкти були запущені...

  Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

  Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність планується перенести в Україну, починаючи...

  «ВК Система» представила на «Зброя та безпека» нову броньовану медичну машину (фото)

  У Києві на міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» науково-виробнича компанія «ВК Система» представила одну з новинок заходу - броньовану медичну...

  Військовим метрологам передали сучасну мобільну лабораторію

  Метрологічний центр військових еталонів Збройних Сил України, який розташований у Харкові, отримав нову пересувну лабораторію вимірювальної техніки УА2-4/А на базі автомобіля МАЗ.

  Зараз читають

  Розробку нового позашляховика для української армії продовжать п’ять приватних компаній

  Дослідно-конструкторські роботи за темою легкового автомобіля підвищеної прохідності для Збройних сил України погодилися продовжити п’ять приватних компаній.

  На базі «Антонова» створено новий високотехнологічний кластер

  14 червня 2021 року на ДП «Антонов» відбулося підписання Генерального договору про кластер високих технологій «Антонов».

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.