9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Відновлення автошляхів: У Запорізькій області відновили ще чотири ділянки автодоріг державного значення (фото)

Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко проінспектував всі ділянки автодоріг державного значення в Запорізькій області, де нині підходять до завершення роботи з поточного середнього ремонту.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на САД у Запорізькій області.

За словами Андрія Івко, в поточному році Службою автодоріг заплановано ведення  в експлуатацію трьох ділянок автодороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь та ділянку автодороги Н-30 Василівка – Бердянськ.

Так на автодорозі Н-08 «Запоріжжя-Маріуполь» роботи виконують 3 підрядні організації, а саме:

  • На ділянці км 499+489 – км 535+789, м. Запоріжжя – смт. Комишуваха – с. Таврійське, роботи виконує  підрядне підприємство ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». У 2018 році в межах виділеного фінансування планується введення в експлуатацію 9,5 км.blank
  • На ділянці км 548+108 – км 573+089, від с. Преображенка в напрямку м. Пологи, роботи з поточного середнього ремонту виконує підрядна організація  ТОВ «Автомагістраль – Південь». Протяжність всього об’єкта – 24,98 км. У поточному році в межах виділеного фінансування, заплановано введення в експлуатацію 7 км цієї автодороги.

blank

  • На ділянці км 573+089 – 647+089, с. Кінські Роздори – смт. Більмак- с. Вершина, роботи  виконує підрядне підприємство  ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ»Виділене фінансування дасть можливість ввести в експлуатацію 3 км автодороги.

blank

Для введення в експлуатацію вищевказаних ділянок автодороги необхідно завершити  роботи з нанесення дорожньої розмітки, встановити дорожні знаки та бар’єрну огорожу, згідно схеми організації дорожнього руху.

blank

  • На автодорозі Н-30 Василівка – Бердянськ, на ділянці км 55+082 – км 89+526, роботи виконує, також, підрядне підприємство  ТОВ «Автомагістраль-Південь».  У поточному році в межах виділеного фінансування за рахунок коштів «митного експерименту» заплановано введення в експлуатацію 8,2 км цієї автодороги. На відновленій ділянці вже завершено  роботи з нанесення дорожньої розмітки. У найближчі дні підрядником заплановано встановлення дорожніх знаків.

blank

Після завершення вищезазначених робіт, про дату введення в експлуатацію ділянок автодороги  Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь та автодороги Н-30 Василівка – Бердянськ буде повідомлено пізніше.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають