9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Відновлення автошляхів: На автодорозі Р-10 розпочалися роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону (фото)

У селі Мошни Черкаського району у неділю, 26 липня, розпочалися роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону за допомогою асфальтоукладальника на автодорозі державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 – км 52+800.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на САД у Черкаській області.

Роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонної суміші розпочалися на тій ділянці, де закінчилося влаштування шару посилення дорожнього одягу щебенево-піщаною сумішшю ЩПС-40, обробленої цементом, товщиною 18 см за допомогою асфальтоукладальника. Ремонтні роботи на автодорозі Р-10 у селі Мошни не припинялися на час святкових та вихідних днів.

Наразі виконується технологічне обслуговування змішувальної установки, що виготовляє щебенево-піщану суміш ЩПС-40, адже робота змішувальної установки має відповідати усім нормативам. Ремонтні роботи на автодорозі Р-10 будуть відновлені вже 29 серпня після проведення регламентних робіт.

По завершенню влаштування шару щебенево-піщаної суміші та вирівнюючого шару асфальтобетону, розпочнуться роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонної суміші ЩМА-20, а також роботи із підсипання та укріплення узбіч.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають