9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Відновлення автошляхів: На автодорозі М-12 почались роботи з реконструкції дороги

На автомобільній дорозі М-12 почались роботи із реконструкції дороги через залізничну колію та підходів до нього

Продовжується роботи із будівництва нової прогонової споруди шляхопроводу на даній ділянці дороги. На даний момент завершено роботи із влаштування буронабивних паль. На опорі шляхопроводу проводяться роботи із бетонування шкафної стінки. Також ведуться роботи із влаштування монтажних площадок для монтажу ригелів на опорах № 2 та 3. На підходах до шляхопроводу проводяться земляні роботи.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Службу автомобільних доріг у Черкаській області.

Реконструкція передбачає будівництво нового шляхопроводу з розширенням проїжджої частини, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту.

Шляхопровід через залізничну колію на ділянці автодороги М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка був побудований ще у 1961 році. За висновками експертів, габарити мосту, міцність бетону плит прогонової будови не відповідали діючим нормам, вантажопідйомність плит прогонової будови та опор не відповідали наявному навантаженню, місцями було зруйновано захисний шар бетону плит проїзної частини; спостерігалася корозія арматури тощо.

Тимчасова об’їзна дорога з двома смугами руху, довжиною 1 км, розташована поруч із автодорогою М-12, для зручності водіїв та забезпечення руху усіх видів транспорту на ній влаштовано асфальтобетонне покриття.

Для забезпечення безпеки руху на автодорозі М-12 розміщено необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають