9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Відновлення автошляхів: Майже завершений капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги національного значення Н – 07 у селищі Іволжанське Сумського району

Майже завершений капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги національного значення Н – 07 Київ – Суми – Юнаківка у селищі Іволжанське Сумського району.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на САД у Сумській області.

Ця ділянка довжиною 0,6 км забезпечує міжобласні та місцеві транспортні зв’язки. По ній виконуються перевезення промислових, сільськогосподарських, торгово-постачальних вантажів, а також пасажирські перевезення.

Параметри дороги, що була побудована у 1956-1963 роках ХХ століття, сьогодні не відповідають сучасним вимогам. Ця ділянка була визначена як аварійно-небезпечна, тож капітальний ремонт був вкрай необхідним через те, що не забезпечувалася видимість в місці аварійного залізобетонного мосту та стану покриття.

blank

Після проведення всього комплексу робіт, що виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області, параметри дороги приведені у відповідність до сучасних будівельних норм. Зокрема, збільшені радіуси горизонтальних та вертикальних кривих до нормативних вимог, замінена штучна споруда. Сьогодні у повному обсязі влаштований новий дорожній одяг, конструкція якого відповідатиме сучасним нормам, нанесена дорожня розмітка. Дорожниками проводяться роботи по улаштуванню з’їздів та узбіч.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають