9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Відновлений міст на Донбасі визнаний кращим зарубіжним проектом ЄС (фото)

Реконструйований і відкритий в кінці 2016 року міст в Сєвєродонецьку переміг в глобальному конкурсі на кращий проект Євросоюзу за кордоном.

blankПро це пише Новий час з посиланням на повідомлення представництва ЄС в Україні. Передає ЦТС.

Раніше ЦТС інформував, що міст між Сєвєродонецькому і Лисичанському був введений в експлуатацію 06 грудня 2016 року. Відкриття моста мало велике значення для логістики в регіоні. Його використання скоротило час поїздки з одного стотисячного міста в інший в половину, а також відкрило для жителів Сєвєродонецька можливість користуватися найближчою залізничною станцією “Лисичанськ”.

 

Будівельники назвали міст одним з кращих споруд подібного типу в Україні, оскільки при ремонті використовувалися останні доступні технології.

blankПід час відновлювальних робіт було замінено 2 800 кв. м дорожнього покриття та 900 кв. м тротуару, 580 м перильного огородження, відновлено освітлення проїжджої частини моста, облаштовано освітлення подмостного простору і аварійне освітлення, а також забезпечено відеоспостереження та телекомунікаційне повідомлення з Лисичанському. Міст отримав нову підсвітку. Загальна довжина мсооруженія становить 288 метрів, ширина – 7 метрів.

Всього на ремонт було витрачено близько 1,5 млн. Євро, в тому числі майже 100 тис. – З бюджету Сєвєродонецька, так як споруда знаходиться на балансі цього міста.

 

Останні новини:

Зараз читають