9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

Відкрито новозбудовану кільцеву навколо Рені (фото)

Сьогодні в Одеській області відкрили нову дорогу в обхід міста Рені та відремонтовану трасу М-15 Одеса-Рені. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Бізнес.

Глава Укравтодору Славомир Новак зазначив важливість цього проекту для розвитку туризму та економічних зв’язків цілого регіону.

“Ця дорога є також прямим сполученням з країною ЄС – Румунією”, – підкреслив він.

Також Новак зазначив, що в рамках відновлення доріг Одеської області є декілька принципових проектів.

“Один з яких – завершення призупиненого у 2008 році капітального ремонту мосту через Хаджибейський лиман, Який також є частиною коридору GO Highway”, – сказав він.

У Держагентстві вважають, що ремонт цієї дороги суттєво вплине на скорочення часу в дорозі, на безпеку руху, а відкриття обхідний дороги Рені звільнить місто від транзитного транспорту і позитивно позначиться на екологічній ситуації.

Дорога М-15 з’єднується з Євро-Азіатським транспортним коридором і є основною транспортною магістраллю півдня України, інтенсивність руху на трасі складає від 7 000 до 22 000 автомобілів на добу.

Тендер на будівництво дороги загального користування “Обхід міста Рені” з мостовим переходом через залізничні колії на суму в 289,3 млн грн компанія “Ростдорстрой” виграла в грудні 2016 року. Завершити роботи планували до кінця 2018 го.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають