9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Відео: Комунальники Дніпра отримали 6 одиниць нової техніки

20 жовтня мер Дніпра презентував шість одиниць нової комунальної техніки для прибирання міських доріг.

Під час заходу міський голова наголосив на тому, що сьогодні Дніпро вже повністю готовий до зими. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

Водночас Борис Філатов додав, що з цього року дороги міста планується прибирати силами комунальних служб, а не підрядника.

У нашому розпорядженні є близько 20 таких автомобілів, з ними ми закриємо потреби правого берега. Можу сказати одне – подібного обладнання немає навіть у столиці. Це автомобілі, які купували за індивідуальним замовленням, – зазначив мер Дніпра.

Зі свого боку, заступник міського голови Михайло Лисенко під час презентації техніки зауважив, що вартість придбаного становить 63 млн грн. Техніку застосовуватимуть для прибирання міста протягом усього року. Автомобілі обладнані солерозкидувачем і резервуарами з соляною рідиною – ропою.

Уся техніка – європейського зразка, її ми вибирали на виставці. Це автомобілі марки Ford, проте на машинах встановлене обладнання й інших виробників, – розповів заступник міського голови.

Посадовець також додав, що в цілому цього року для міста закупили вже 12 машин. До кінця року планується придбати 10 одиниць малогабаритної техніки, щоб прибирати тротуари.

Випуск новин від 20 жовтня 2017

«Машини-трансформери». Міська влада презентувала 6 нових машин-трансформерів для прибирання вулиць Дніпра.У Дніпрі відбулися урочисті проводи призовників Самарського району до лав Збройних сил України.Перекриття руху.. Де та коли у Дніпрі перекриють центр міста?Маленькі спортсмени. В рамках проекту «Дитяча легка атлетика за програмою ІААF у школах» 8 навчальних закладів отримали спеціальні легкоатлетичні набори.«Слово на стіні». У Дніпрі продовжують арт-проект популяризації українського слова.

Опубліковано Дніпровська міська рада П'ятниця, 20 жовтня 2017 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають