9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Відео: Два місяці роботи Бескидського тунелю – які перші результати новозбудованого об’єкту?

Два місяці тому – 24 травня 2018 року був відкритий Бескидський тунель – найбільший інфраструктурний проект, реалізований у нас в країні протягом останніх десятиліть.

Як повідомляє Президент України на офіційній сторінці у Facebook, за два місяці у напрямку західних кордонів та зворотно тунелем пройшло 1 828 вантажних поїздів, 92 297 вантажних вагонів та 442 пасажирських та приміських поїздів.

#БескидськийТунель

Два місяці тому ми відкрили Бескидський тунель – найбільший інфраструктурний проект, реалізований у нас в країні протягом останніх десятиліть. Залізничний рух через новозбудований тунель стрімко набирає обертів. За два місяці у напрямку західних кордонів та зворотно тунелем пройшло 1 828 вантажних поїздів, 92 297 вантажних вагонів та 442 пасажирських та приміських поїздів. Швидкість руху вантажних поїздів підвищилась до 60 км/год, а пасажирських – до 70 км/год.Цей тунель є символом співпраці «Укрзалізниці», української влади, Європейського банку реконструкції і розвитку та Європейського інвестиційного банку. Впевнений, рух тунелем ставатиме все більш інтенсивним, а інвестиційні і інфраструктурні можливості держави завдяки йому зростатимуть і надалі. #БескидськийТунельПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов Volodymyr Omelyan

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 31 липня 2018 р.

Швидкість руху вантажних поїздів підвищилась до 60 км/год, а пасажирських – до 70 км/год.

Бескидський тунель – другий за довжиною залізничний тунель в Україні. Він знаходиться між станціями Бескид і Скотарське в Карпатах і входить до п’ятого пан’європейського транспортного коридору (Італія – Словенія – Угорщина – Словаччина – Україна – Росія. Новий двошляховий тунель має довжину 1765 метрів, ширину 10,5 метра, висоту 8,5 метра і пролягає на максимальній глибині 180 метрів від поверхні Бескидського хребта.

Останні новини:

Зараз читають