9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Входи та виходи з підземних переходів стануть зручними для людей

У нових будівельних нормах введено вимогу щодо проектування розділювальних поручнів на сходах підземних переходів

В оновлених державних будівельних нормах, які розробляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України введено норму щодо проектування розділювальних поручнів на сходах підземних переходів під час будівництва чи реконструкції вулиць і доріг для організації безпечного руху пішоходів на вхід та вихід. Відповідна норма вступає в силу з 1 вересня 2018 року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторінку заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Льва Парцхаладзе.

ДБН – це безпека і комфорт людей, тому у нових державних будівельних нормах щодо вулиць і доріг ми прописали норму щодо необхідності проектувати на сходах підземних переходів розділювальні поручні для пішоходів. Це дозволить впорядкувати потоки людей на вхід та вихід, мінімізує можливі стики та давки, особливо при якійсь несприятливій чи надзвичайній ситуації, створить умови для безпечного руху», — сказав Парцхаладзе.

За словами заступника міністра, впровадження такої зміни підвищить безпеку руху пішоходів та зручність пересування, особливо для людей похилого віку та у зимовий період.

Новий ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів» розроблений на заміну аналогічного ДБН від 2001 року.

Останні новини:

Зараз читають