9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Вантажний термінал в аеропорту Бориспіль побудують протягом двох років

Новий вантажний термінал на 15 тисяч квадратних метрів робочої площі в аеропорту Бориспіль буде побудований протягом двох років. Про це заявив гендиректор аеропорту Павло Рябікін.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Минулий наш проєкт мав на меті закриття половини складів на 18 місяців. Ми врахували побажання бізнесу і за допомогою МІУ знайшли можливість почати будівництво на новій ділянці землі без закриття діючого терміналу”, – повідомив Рябікін в ході круглого столу “Реформа транспортної інфраструктури в Україні”, організованого Eвропейською бізнес-асоціацією.

Зараз, за ​​словами гендиректора аеропорту, йде процедура передачі майна.

“Наступним кроком ми відводимо землю і починаємо проєктні роботи. На сьогодні розроблено Концепцію, питання відведення землі — єдина частина з цієї процедури, яка випадає з-під контролю міністерства і залежить від Київської обладміністрації. Сподіваємося, що там затримувати не будуть … До кінця вересня ми реєструємо майно”, – зазначив він.

Також повідомляється, що в залежності від того, через який час Бориспіль отримає відведення землі, цикл проєктування складе 6-8 місяців, будівельний цикл – 18 місяців.

“В цілому протягом двох років без закриття діючого терміналу ми побудуємо новий термінал на 15 тис. кв. м. Після його відкриття ми повернемося до реконструкції існуючого сьогодні, де будуть створені додаткові склади спеціального зберігання — холодильники, особливо небезпечні вантажі й т. д., і ті склади, які зараз використовуються для імпорту, будуть надалі використовуватися “Укрпоштою” та експрес-операторами”, – додав Рябікін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають