9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

Вантажівки зважуватимуть на ходу

 • У Державному агентстві автомобільних доріг України підписано контракт на виконання робіт з реалізації пілотного проекту зважування автомобілів у русі, зокрема шість спеціальних майданчиків збудують на під’їздах до Києва за сім місяців.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку Укравтодор у Facebook.

  “Шість майданчиків для автоматичного зважування в русі за 7 місяців буде збудовано на під’їздах до Києва на дорогах М-06, М-03, М-01, М-05, М-07”, – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що цей пілотний проект планується за два-три роки розширити по всій країні до будівництва 200-250 таких пунктів.

  Реалізація проекту впровадження інтелектуальної транспортної системи в Україні, зокрема й автоматичної системи зважування в русі (WIM) регулюється угодою про позику «Проект розвитку дорожньої галузі» від 19 жовтня 2015 між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

  «Цей проект відкриває нову еру функціонування дорожньої інфраструктури України – адже за допомогою сучасних технічних заходів дозволить підвищити безпеку дорожнього руху, забезпечить збереження автомобільних доріг від руйнування і дозволить отримувати достовірну ситуацію про інтенсивність дорожнього руху для планування ремонтно-будівельних робіт”, – заявив керівник Державного агентства автомобільних доріг України Cлавомір Новак.

  Він додав, що для компанії-переможця – українсько-канадського консорціуму – це велика відповідальність, адже на основі реалізації цього контракту будуть у майбутньому втілюватися й наступні.

  Система WіM має стати частиною загальної системи ІТС (Інтелектуальні транспортні системи), яку Укравтодор планує втілювати з наступного року. Ця загальна система об’єднує такі складові: Traffic Control (контроль трафіку), Automatic Speeding Control (автоматичний контроль швидкості), Tolling (контроль руху вантажівок і збору оплат від вантажівок), WiM (зважування вантажівок у русі).

  Розкриття тендерних пропозицій на виконання робіт з проектування, постачання і монтажу шести майданчиків зважування у русі на дорогах навколо Києва та допоміжного офісу (Пілотний проект з впровадження системи зважування у русі (WIM)) в рамках реалізації Проекту розвитку дорожньої галузі, між Україною та Світовим банком, відбулося 20 вересня 2018 року.

  За результатами проведеної закупівлі переможцем на виконання вказаних робіт визначено – СП ТОВ «СЕА ЕЛЕКТРОНІКС УКРАЇНА» (УКРАЇНА), «INTERNATIONAL ROAD DYNAMICS INC» (КАНАДА), ТОВ «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ» (УКРАЇНА).

  Вартість Контракту становить 6, 441 854,19 доларів США і 1 806 152,64 гривень (з урахуванням ПДВ).

  Строк влаштування WIM систем – до 7 календарних місяців (залежно від локації). Період відповідальності за дефекти – 18 календарних місяців.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству...

  Уряд заборонив ввезення залізничних коліс та колісних осей з Росії

  Кабінет міністрів України заборонив ввезення на митну територію нашої держави залізничних коліс і колісних осей з Російської...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС...