9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Укрзалізниця відмовилась від спільного управління з Німецькою компанією Deutsche Bahn

Новий глава правління «Укрзалізниці» Володимир Жмак не бачить сенсу та можливості залучати до співпраці будь-яких іноземних фахівців. Мова йде про спеціалістів Deutsche Bahn, можливість спільного управління з якими була анонсована на початку цього року.

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі на початку цього року були оголошені гучні плани про передачу управління національним перевізником «Укрзалізниця» найбільшому залізничному операторові Німеччини Deutsche Bahn на 10 років. Згодом виявилося, що про ніяку “передачу” мова не йде, а тодішній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та член правління з питань інфраструктури Deutsche Bahn AG Рональд Пофалла просто підписали меморандум про співпрацю, який передбачав тільки розробку концепції для надання «Укрзалізниці» необхідної управлінської та технічної допомоги в сфері вантажних, пасажирських перевезень, інфраструктури, надання послуг і технічного обслуговування.

Сам колишній прем’єр відзначав, що на першому етапі між компаніями можуть проходити тільки консультації, але в уряді сподівалися, що з часом перейдуть до “глибших форм співпраці”. Нинішній же голова правління «Укрзалізниці» Володимир Жмак, якого було призначено на посаду в серпні, заявив, що не бачить можливості і сенсу залучати до співпраці будь-яких іноземних фахівців.

Пасажирські перевезення в європейських країнах отримують фінансову допомогу від уряду. Це загальновідома історія. Тому зараз, з огляду на експертизу, яка є у мене і моєї команди, я не бачу необхідності залучати якихось міжнародних консультантів, – сказав Жмак.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають