9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

В “Укрзалізниці” розповіли про проєкт приміських поїздів City Express

 • Голова правління АТ “Укрзалізниця” Володимир Жмак в ході Всеукраїнського форуму “Україна 30. Інфраструктура” в загальних рисах поділився баченням розвитку проєкту приміських поїздів City Express, який був анонсований президентом України.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Всі ці роки приміський транспорт був поза фокусом уваги. І в порівнянні з іншими активами УЗ найбільш зношеним – близько 95%”, – сказав Жмак.

  “Ми вирішили змістити фокус і в цьому році зайнятися приміським сполученням. Виділивши три основні регіони – Київ, Харків, Дніпро … Мова не йде про якийсь “гіперлуп”. Це проєкт дуже практичний і реальний, і дасть значний ефект всьому місту Києву й дозволить розвантажити дороги, – заявив глава УЗ. – Все, що для цього проєкту потрібно, у нас вже є – інфраструктура, рухомий склад, який ми зможемо підтримувати в робочому стані ще пару років”.

  За словами Володимира Жмака, відремонтувавши деякі ділянки та поліпшивши диспетчеризацію, компанія зможе збільшити кількість пасажирів приміського пасажирського сполучення з Києвом з 77 тис. до 150 тис. осіб на день. Для цього будуть впроваджувати човникові перевезення.

  “Буча, Святошино, Боярка, Київ, Почайна, Вишгород, будемо їхати на Бровари … Основні моменти – єдиний квиток, персоніфікація пасажирів. Все це повинно бути диджиталізовано. Як будемо впроваджувати? Сьогодні ведемо дослідження на предмет перших напрямків і протягом року будемо впроваджувати поступово нові маршрути.

  Своїми силами відремонтуємо близько 50 електропоїздів та інфраструктуру. У майбутньому хочемо поставити на маршрути нові низькопідлогові електрички. Зараз ведемо переговори, щоб виробляти їх в Україні або хоча б локалізувати тут виробництво”, – поділився планами голова АТ УЗ.

  При цьому він зазначив, що сама УЗ не впорається з таким проєктом і їй потрібна допомога місцевих територіальних громад та держави.

  “Саме з місцевими органами влади хочемо закуповувати пасажирський транспорт. Для цього нам потрібна підтримка держави в прийнятті закону про залізничний транспорт”, – резюмував топменеджер.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів...

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр дослідження...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Метінвест купує найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

  Metinvest B.V. придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля, тим самим збільшивши ефективну частку володіння Групи до рівня контрольної.

  Зараз читають

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.

  Львів може приєднатися до проєкту приміського залізничного сполучення City Express

  До проєкту приміського сполучення City-Express, запуск якого запланований на першому етапі в Києві, Харкові та Дніпрі, може...