9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

В “Укрзалізниці” розповіла про можливості добової перестановки вагонів на європейську колію

Загальна добова спроможність “Укрзалізниці” та компаній суміжних країн щодо перестановки рухомого складу з візків колії ширини 1520 мм на колію ширини 1435 мм становить 175 вагонів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Railway Supply.

За інформацією УЗ, більше вагонів можна переставляти на кордоні України з Угорщиною (75 вагонів на добу), а саме на прикордонному переході Чоп/Захонь (54). Високий потенціал також має українсько-румунський кордон (70). Три прикордонні переходи між Україною та Польщею дозволяють міняти візки щодобово на 61 вагоні.

Загалом, за даними УЗ, на сьогодні діють 4 пункти перестановки вагонів із широкої на стандартну європейську колію.

Крім цього, департамент комерційної роботи оприлюднив зведену інформацію про габарити вагонів для проходження з перестановкою візків на колію ширини 1435 мм по території Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії.

Де наведено дані щодо якого рухомого складу, необхідне попереднє узгодження та контакти відповідальних за це осіб залізниць суміжних держав Європейського Союзу.

Ця інформація може бути корисною для компаній, що розвивають альтернативні шляхи експорту українських товарів через західні прикордонні переходи залізничним транспортом.

Діючі_пункти_перестановки_візків_1435_1520

Таблиця_Габаритів_Вагонів_узгоджених_для_курсування_3_країни

Останні новини:

Зараз читають