9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

В “Укрзалізниці” планують добудувати цех для ремонту швидкісних поїздів на Дарниці

“Укрзалізниця” має намір завершити будівництво “Третього цеху” ТПС Дарниця – цехи для обслуговування швидкісних поїздів у Києві.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про це під час своєї презентації на форумі “Велике будівництво: нова залізниця” розповів директор філії “Пасажирська компанія” УЗ Олександр Перцовський.

“Принаймні 10 швидкісних поїздів є завдання придбати й відразу організувати нормальну модель обслуговування. Тому ми ставимо амбітне завдання протягом наступних років добудувати довгобуд, який 10 років стоїть на території нашого депо на Дарниці – так званий “Третій цех”. підприємство, на яке вже витрачено понад мільярд, але немає результату. Запуск цього цеху дозволить повноцінно обслуговувати нові швидкісні потяги”, – повідомив Перцовський.

Зазначимо, цей об’єкт є давно замороженим будівництвом, яке стартувало ще за часів президентства Віктора Януковича. За 100% вкладених інвестицій, роботи було проведено лише на 30%. У жовтні 2017 року тодішній керівник “Укрзалізниці” Євген Кравцов повідомляв про наміри відновити будівництво.

“Зараз цикл капітального ремонту одного поїзда становить близько 60 днів. У новому цеху передбачено дві колії, і ми зможемо ремонтувати два поїзди за 10 днів. Крім того, зможемо собі дозволити взяти рухомий потяг із сусідніх депо, бо на ремонт наших 16 одиниць буде йти 160 днів на рік, решта часу цех теж має працювати. У результаті це дозволить заощадити близько 50 млн грн на рік”, – розповів ЦТС у 2019 році Сергій Скіба, технічний директор “Української залізничної швидкісної компанії”.

Згідно з початковою ідеєю, у цеху має почати діяти новий для України принцип виконання технологічних операцій – а саме здійснюватись одночасний ремонт усіх вузлів та деталей поїзда на трьох рівнях рухомого складу: усередині вагонів, на даху, підвагонному рівні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають