9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

В Укрзалізниці хочуть створити оператора для контейнерних перевезень

ПАТ “Укрзалізниця” розглядає варіант виділення окремого оператора, який буде забезпечувати перевезення контейнерних вантажів і ритмічний рух контейнерних поїздів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Ми розробляємо маршрути з урахуванням комерційних пропозицій з боку бізнесу, прокладаємо графікових нитки, як правило, до станції Одеса-Порт. У нас контейнерний поїзд повністю відпрацьовується в межах однієї доби. Надалі можливе створення єдиного оператора контейнерних перевезень, який буде надавати весь комплекс послуг, включаючи митне оформлення, – сказав начальник дирекції перевезень по організації взаємодії портів і припортових станцій Одеської залізниці Андрій Кіма.

Станом на лютий по території України курсував 41 контейнерний поїзд, з яких 32 – на регулярній основі. Найбільш завантаженим з них за підсумками 2019 року став поїзд “Ніка”, який здійснює перевезення за маршрутом Нікополь – Чорноморськ-Поромна, який перевіз 25430 TEU. На другому місці за обсягами перевезень виявився контейнерний поїзд Нижньодніпровськ-Пристань – Чорноморська (ТІС), який перевіз 15537 TEU. На третьому місці опинився контейнерний поїзд – Тернопіль – Чорноморська (ТІС) – 14638 TEU.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають