9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

В Українських містах з’являться перехоплювальні паркінги

З 1 липня 2019 року набули чинності зміни у державні будівельні норми, згідно з якими тепер існує можливість влаштовувати зручні перехоплювальні автостоянки на в’їзді до центру великих міст.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Запроваджуємо ще одну цікаву європейську практику для налагодження транспортного руху в містах – перехоплювальні автостоянки, так звані «Park&Ride». Зазвичай вони розміщуються на околицях або при в’їзді у центри великих міст поблизу зупинок громадського транспорту, щоб власник авто міг залишити свою машину і зручно пересісти на метро, автобус чи трамвай. Плата за таку парковку коштує копійки у порівнянні з парковками в центрі, а в багатьох випадках взагалі безкоштовна, – йдеться у повідомленні.

Кількість і місткість перехоплювальних парковок буде визначатися на основі розрахунків перспективних пересадочних пасажиропотоків. Перехоплювальні парковки мають розташовуватися на під’їзді до центральної частини міста поблизу залізничних станцій; авіаційних терміналів; станцій метрополітену; зупинок маршрутного таксі та іншого громадського транспорту.

Половина всіх парко-місць на таких парковках повинна розраховуватися для зберігання авто протягом дня, до 25% – для короткочасного зберігання протягом декількох годин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають