9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

В українські порти прийдуть ще два великих портових оператори

Глобальні портові оператори Hutchison Ports і DP World розпочнуть роботу в Україні у 2018 році

Китайський оператор Hutchison Ports планує створити сучасний контейнерний термінал в порту «Чорноморськ», а оператор з ОАЕ DP World має намір реалізувати інвестиційний проект в порту «Південний».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури.

У нас є великі надії, що Одеська область стане тим регіоном України, в який в цьому році увійдуть два світових інвестора. Це компанія Hutchison Ports і DP World. Обидві компанії вірять в Україну, хочуть бачити її на своїй карті. Для нас це суттєвий крок вперед за якістю, обсягом і новим світовим бізнес-підходів, які будуть впроваджені в Україні, – зазначив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Компанія Hutchison Ports вже подала заявки на оренду території в тилу причалів №1-6 і оренду причалів №1-6 порту «Чорноморськ» в листопаді 2017 року. Конкурс на оренду очікується в травні 2018 року.

Дочірня компанія DP World – P & O Maritime почала свою роботу в Україні у січні 2018 року. Компанія надає різні портові послуги в усьому світі, має в своєму розпорядженні власним флотом буксирів і швартових судів, науково-дослідних суден, пасажирських і круїзних лайнерів.

Hutchison Ports (штаб-квратира – Гонконг) – один з найбільших глобальних операторів контейнерних терміналів, яка управляє 52 терміналами та портами у 26 країнах світу на шести континентах.

DP World (штаб-квартира – Дубай) – один з найбільших глобальних портових операторів. Компанія утворена в 2005 році після злиття Dubai Ports Authority і Dubai Ports International. Управляє 78 морськими і наземними терміналами в 40 країнах на шести континентах.

Останні новини:

Зараз читають