9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

В Україні змінять правила авіаперевезень

Державіаслужба України хоче внести низку змін у правила авіаперевезення, серед них: зміна норми перевезення ручної поклажі, часу завершення реєстрації та посадки на рейс, а також цілий перелік інших статей.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Аvianews.com.

У нових правилах нададуть авіакомпаніям право самостійно встановлювати час закінчення реєстрації на рейс та посадки на літак. Наразі правилами встановлено, щоб реєстрацію завершували не раніше, ніж за 45 хвилин, а посадка на літак – за 15 хвилин до вильоту. Також авіаперевізнику дозволять збільшувати норму безкоштовної ручної поклажі. Зараз її загальна вага не має перевищувати сім кілограмів.

За новими правилами, авіакомпанія не зможе встановлювати мінімальну вагу безкоштовної поклажі меншу, ніж п’ять кілограмів, а рейс вважатимуть скасованим, якщо його затримка перевищила 48 годин. Проте рейс не вважатимуть скасованим, якщо було змінено аеропорт відправлення чи прибуття в межах одного міста. Також авіакомпанії зобов’яжуть мати цілодобовий кол-центр.

Мінімальну відповідальність авіакомпаній за затримку рейсу у нових вимогах пропонують підняти до 7 324 доларів США, а відповідальність за пошкодження або втрату багажу – до 1 765 доларів.

Останні новини:

Зараз читають