9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

В Україні запустилася антикорупційна мапа ремонтів у містах

Вже цієї зими городяни у 15 обласних центрах країни зможуть проконтролювати ремонт доріг та інші бюджетні витрати на ремонти в межах своїх міст завдяки спеціалізованій онлайн-мапі

Передає Національний Промисловий Портал, з посилання на Na chasi

Спочатку мапа запрацює у великих містах, потім — в обласних центрах. Також представники сервісу зауважують, що готові до співпраці із малими громадами та невеликими населеними пунктами. Таку інформацію оприлюднила очільниця правління ГО «Антикорупційний штаб» Галина Янченко.

Антикорупційна мапа вже працює для Києва та Одеси. Незабаром її запуск відбудеться ще для 15 українських міст. А до завершення весни 2018 року схема з ремонтами в населених пунктах має охоплювати всю країну. Сервіс має допомогти у виявленні зловживань на тендерах, строках чи обсягах ремонтних робіт в українських містах.

Наступними містами на мапі онлайн-сервісу стануть Харків, Житомир, Тернопіль, Миколаїв та Херсон. Для Києва сайт використовує офіційні дані від Київської міськради. Зараз сайт висвітлює 7 категорій об’єктів. До їхнього числа включено житлові об’єкти, медичні установи, освітні заклади, майданчики, інфраструктуру міст, соціальні об’єкти та дороги й автошляхи.

Останні новини:

Зараз читають