9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

В Україні запрацювали пункти автоматичного зважування

Державне агентство автомобільних доріг України запустило в тестовому режимі два з шести запланованих комплексів контролю ваги у русі (Weigh in motion, WIM). На даний момент комплекси WIM працюють в тестовому режимі попереднього відбору транспортних засобів і передачі дані інспекторам “Укртрансбезеки”. У планах Міністерства інфраструктури за рік-півтора впровадити близько 100 таких комплексів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Тестові комплекси розташовані на трасі Київ-Чоп. Для економії коштів, для установки комплексу були використані конструкції існуючого пішохідного мосту. За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, система автоматичного формування штрафів буде запущена пізніше.

Нагадаємо, що законом про автоматичний ваговий контроль на дорогах передбачено штраф у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за перевищення габаритно-вагових норм від 5% до 10% при перевезенні вантажу без дозволу; перевищення габаритно-вагових норм від 10% до 20% при перевезенні без дозволу тягне за собою штраф у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. За перевантаження більше 20% без наявності дозволу штрафуватимуть на 2000 мінімумів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають