9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

В Україні запрацювала платформа для відслідковування ремонту доріг

Укравтодор презентував сервіс для інформування про перебіг ремонту доріг у режимі онлайн. Відтепер кожний користувач може побачити на оперативній мапі інформацію щодо виконаних ремонтних робіт та спланувати свою подорож.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу відомства.

На мапі відтворено не тільки географію ремонтів, але й надано посилання на систему держзакупівель, аналітику порталу прозорого будівництва та інформацію щодо залучених інженерів консультантів FIDIC.

blank

Користувач може обрати потрібну ділянку ремонту безпосередньо на карті та отримати повну інформацію щодо типу ремонту, дати початку та завершення робіт, виконавця робіт з проектування та ремонту дороги, вартість договору. Система також містить фото та відеоматеріали на початку ремонтів та наприкінці введення в експлуатацію відремонтованої ділянки.

У подальшому на базі цього ресурсу планується забезпечити інформацію, зокрема, про актуальний стан мостових споруд, зворотній зв’язок від водіїв, інформацію про пункти відстою для вантажного транспорту, стан освітлення на дорогах, розташування медичних закладів, електрозаправки та корисні сервіси, – ділиться планами Директор ДП «Укрдорзв’язок» Вадим Горюшко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають