9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

В Україні з’явиться ще один міжнародний аеропорт

 • Кабінет міністрів України підтримав відкриття в аеропорту Полтава пункту прикордонного контролю

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

  Таке рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 20 грудня.

  “Рішенням уряду аеропорту Полтави присвоєно статус міжнародного. Вітаємо полтавчан, глава області, пан Головко, довго боровся за це і радий, що нам це вдалося! Чекаємо нового потужного гравця на карті аеропортів України”, – повідомив глава транспортного відомства.

  Згідно з підсумковим документом засідання, Державній прикордонній службі та Державній фіскальної службі доручено забезпечити функціонування відповідних підрозділів прикордонної та митної служби в зазначеному пункті пропуску.

  Раніше в.о. гендиректора підприємства “Аеропорт-Полтава” Юрій Колесник зазначив, що для виходу на міжнародний рівень полтавському аеропорту, крім отримання відповідного статусу, необхідно відремонтувати термінал і побудувати паркан.

  “Аеропорт і зараз сертифікований на внутрішні авіаперевезення. Для виходу на міжнародний рівень, слід реконструювати термінал, побудувати паркан і отримати відповідний статус. Зараз працює льотна школа, де навчаються курсанти-льотчики, виконуються чартерні рейси, є система нічної посадки літаків”, – зазначив він в травні цього року.

  Побудований в 50-60-х роках минулого століття, полтавський аеропорт має пасажирський термінал площею близько 5 тис. кв. м. і проектну пропускну потужність до 400 осіб на годину. Довжина злітно-посадкової смуги аеропорту Полтава становить 2,55 км.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  На Тернопільщині відкрили завод з виробництва пюре та соків

  Фермерське господарство «Гадз» на Тернопільщині відкрило завод із виробництву пюре, джемів, соків прямого віджиму та дитячого харчування.

  На Одещині підприємці першими в Україні придбали найсучаснішу лінію сортування фруктів

  Садівничий кооператив «Удобне» придбав автоматизовану лінію для сортування персиків і нектарину.Передає Національний Промисловий...

  Міненерго опрацьовує можливість виробництва водню за допомогою атомної енергетики

  У Міністерстві енергетики обговорюють можливість виробництва кліматично нейтрального водню за допомогою атомної енергії, також розглядають виробництво на...

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».