9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

В Україні з’явиться ще один міжнародний аеропорт

Кабінет міністрів України підтримав відкриття в аеропорту Полтава пункту прикордонного контролю

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Таке рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 20 грудня.

“Рішенням уряду аеропорту Полтави присвоєно статус міжнародного. Вітаємо полтавчан, глава області, пан Головко, довго боровся за це і радий, що нам це вдалося! Чекаємо нового потужного гравця на карті аеропортів України”, – повідомив глава транспортного відомства.

Згідно з підсумковим документом засідання, Державній прикордонній службі та Державній фіскальної службі доручено забезпечити функціонування відповідних підрозділів прикордонної та митної служби в зазначеному пункті пропуску.

Раніше в.о. гендиректора підприємства “Аеропорт-Полтава” Юрій Колесник зазначив, що для виходу на міжнародний рівень полтавському аеропорту, крім отримання відповідного статусу, необхідно відремонтувати термінал і побудувати паркан.

“Аеропорт і зараз сертифікований на внутрішні авіаперевезення. Для виходу на міжнародний рівень, слід реконструювати термінал, побудувати паркан і отримати відповідний статус. Зараз працює льотна школа, де навчаються курсанти-льотчики, виконуються чартерні рейси, є система нічної посадки літаків”, – зазначив він в травні цього року.

Побудований в 50-60-х роках минулого століття, полтавський аеропорт має пасажирський термінал площею близько 5 тис. кв. м. і проектну пропускну потужність до 400 осіб на годину. Довжина злітно-посадкової смуги аеропорту Полтава становить 2,55 км.

Останні новини:

Зараз читають