9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

В Україні з’явилась система нагляду за малими суднами

Регістр судноплавства України представив в Міністерстві інфраструктури автоматизовану систему класифікаційного нагляду за малими суднами. Передбачається градація судів на групи за ознаками потужності двигунів, довжини, району плавання, типу і призначення

До певної категорії малих суден буде застосована спрощена процедура оглядів, що передбачає спрощення огляду судна і зниження вартості послуги Регістра по проведеним оглядам.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС

Також Регістр судноплавства модернізував програмне забезпечення з базою даних по малому флоту, що дозволить контролювати процес від моменту прийняття заявки до видачі документів Регістру.

Алгоритм роботи з базою даних вимагає обов’язкової фотофіксації результатів огляду, забезпечує функцію контролю огляду і розрахунку вартості наданих послуг. У програмному забезпеченні розроблені модулі автоматичного інформування судновласника про закінчення терміну дії класу малого судна і суднових реєстрових документів. Найближчим часом на офіційному сайті Реєстру буде можливість для судновласника відкрити особистий кабінет з докладною інформацією про його судні, а також буде відкрито доступ до інформації про дії класу малого судна, – повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

Останні новини:

Зараз читають