9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

В Україні вводять зелені номера для електрокарів

Президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт №10405, яким передбачаються зелені номера для електромобілів. Про це свідчить інформація на сторінці закону на сайті Верховної ради. Передає Національний Промисловий Портал.

Закон набере чинності з 1 січня 2020 року.

Зокрема, документом доручається Міністерству внутрішніх справ, Мінекономрозвитку, Мінрегіону, Міністерству охорони здоров’я, Державній службі з надзвичайних ситуацій протягом 6 місяців після офіційної публікації документа ввести номера для електромобілів з зеленим кольором шрифту, а також встановити вимоги до паркомісць для електрокарів. Також законом даним відомствам доручається вести дорожні знаки “Для електромобілів”, “Крім електромобілів”, “Станція зарядки електромобілів”.

Документ передбачає і штрафи за порушення вимог до паркомісць для електромобілів. Законом визначаються штрафи в розмірі 340-510 гривень за зупинку або стоянку авто на місці для електрокарів або створення перешкод водіям таких автомобілів. Відзначимо, що інспекторам з паркування надається право в такому випадку затримати автомобіль порушника, в тому числі за допомогою евакуатора.

Нагадаємо, 11 липня Верховна рада України прийняла законопроєкт №10405, яким передбачаються зелені номера для електромобілів. Документ підтримали 233 народних депутатів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають