9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

В Україні створено днопоглиблювальний флот

“Днопоглиблювальний флот” організовано у формі філії Адміністрації морських портів України

Компанія вже готує план першочергових заходів щодо проведення днопоглиблювальних робіт. Керівником “днопоглиблювальних флоту” призначено Сергія Бомчака, який раніше обіймав посаду директора Адміністрації річкових портів України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на АМПУ.

Основною метою діяльності філії стане централізоване навігаційне забезпечення на акваторіях морських портів і внутрішніх водних шляхах. Зокрема, мова йде про забезпечення гарантованих габаритів, проведенні днопоглиблювальних робіт і забезпеченні безпеки судноплавства.

У цьому році днопоглиблення буде проведено в акваторіях усіх портів від Маріуполя до Рені. Загальний обсяг робіт – 11 млн куб. М. На це у фінансовому плані передбачено понад 1,3 млрд грн, що становить третину від загальної суми капітальних інвестицій. Для успішного виконання днопоглиблювальних проектів за новим філією буде закріплений весь необхідний функціонал, а також днопоглиблювальних флот. Крім днопоглиблення в портах, філія буде проводити відповідні роботи і на внутрішніх водних шляхах, – зазначив керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

В контексті майбутніх днопоглиблювальних робіт будуть визначені і відповідні ділянки на судноплавних внутрішніх водних шляхах.

Перш за все, будемо розглядати можливість проведення робіт на річці Дніпро, – поділився планами С. Бомчак.

На даний момент операційне днопоглиблення проводить інша філію АМПУ – “Дельта-Лоцман”, яка виконує і лоцманську проводку судів.

Власний днопоглиблювальний флот АМПУ складається з несамохідного земснаряда “Скіф”, землесосів “Меотида”, “Тилігульський”, “Інгульський” і каравана “Ріон” (у складі земельного каравану – земснаряда “Ріон”, дві шаланди – “Кримська 3”, “Кримська 9” і МЗ-318).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають