9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

В Україні стартує масштабна програма з модернізації інфраструктури

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук анонсував старт масштабного проєкту інфраструктурної модернізації України “Велике будівництво”, який повинен розпочатися в березні 2020-го року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Кабінету міністрів.

Ми починаємо масштабне будівництво і капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів і доріг по всій країні. Головне завдання керівників ОДА – це своєчасна координація діяльності з профільними міністерствами та відомствами і координація роботи на місцях, – сказав Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА.

У кожній області має бути узгоджений з Міністерством розвитку громад і територій перелік об’єктів, які область планує побудувати або відремонтувати протягом року. Крім того області також повинні узгодити з Укравтодором перелік доріг, які планують побудувати в рамках Дорожнього фонду. У пріоритеті – дороги до опорних шкіл і лікарень.

З усіх областей, які до 1 лютого повинні були подати Укравтодору ці документи, тільки шість вже мають узгоджений перелік доріг. Ще 13 планів областей – в процесі узгодження. Решта шість областей не подали поки жодного документа в Укравтодор і не мають чітких планів, які саме дороги вони повинні ремонтувати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають