9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

В Україні розроблять єдину Стратегію розвитку транспортної галузі

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман за підсумками зустрічі з представниками бізнес-асоціацій і компаній, задіяних в транспортній сфері, ініціював розробку єдиної Стратегії розвитку транспортної галузі.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Інфраструктура надзвичайно важлива для розвитку економіки, утвердження позицій України на міжнародних ринках, створення робочих місць. Нам потрібно, щоб “Укрзалізниця”, порти, річковий транспорт, автомобільні дороги – все працювало, як єдина система, яка дозволяє бізнесу розвиватися і досягати своїх цілей, – сказав Володимир Гройсман.

Прем’єр також підкреслив, що “в той час, коли все в світі нарощують свій логістичний потенціал, ми його просто втрачаємо – через відсутність стратегії, через недостатню прозорість і відкритість транспортної галузі … ми постійно грузнемо в якихось окремих питаннях і конфліктах, у нас в галузі досі немає чіткого бачення стратегії розвитку і кінцевої мети. А між тим інфраструктура повинна стати якісним сервісом для економіки”.

За підсумками обговорення В. Гройсман доручив через місяць-півтора скликати аналогічну нараду, на якому Міністерству інфраструктури доручено представити відповідні напрацювання по стратегічному баченню розвитку транспортної галузі України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають