9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

В Україні проведуть модернізацію державної аеронавігаційної системи

Кабінет Міністрів України передбачає залучити довгострокові кредитні кошти в розмірі 347,7 млн грн на модернізацію та оновлення “Украероруху”. Оновлення буде здійснюватися в рамках укладених кредитних договорів між «Украерорухом» та ЄБРР або ЄІБ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УНІАН.

Фінансовим планом Державного підприємства обслуговування повітряного руху України («Украерорух») на 2020 рік передбачено отримання чистого прибутку у розмірі 148 млн грн, а плановий показник кількості польотів на 2020-й рік на 11% перевищує плановий показник 2019-го року. Також, для підтримання високого рівня безпеки польотів цього року підприємство залучить 919,2 млн. грн капітальних інвестицій. Це дозволить «Украероруху» продовжити розвиток української аеронавігаційної системи.

«Украерорух» є основою національної аеронавігаційної системи та Об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України (ОЦВС). Серед основних завдань підприємства – обслуговування повітряного руху, організація і менеджмент повітряного простору та організація потоків повітряного руху; організація радіотехнічного та електротехнічного забезпечення обслуговування повітряного руху та виконання польотів; забезпечення діяльності та розвитку підрозділів ОГВС; організація аварійного оповіщення та участь у проведенні пошуково-рятувальних робіт; надання аеронавігаційної інформації користувачам повітряного простору.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають