9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

В Україні перед зупинками транспорту встановлюватимуть захисні стовпчики

При проектуванні та реконструкції зупинок громадського транспорту в Україні встановлюватимуть захисні огороджувальні стовпчики перед ними.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Твоє Місто.

Відповідні зміни до Державних будівельних норм «Вулиці і дороги населених пунктів» запрацювали з 1 вересня, пише на своїй сторінці у Facebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

За словами Парцхаладзе, згідно з ДБН, на під’їздах до зупинок маршрутного транспорту тепер повинні обов’язково встановлювати огорожі перильного типу.

«У попередніх нормах не було жодної вимоги щодо безпеки людей на зупинках. Але, на жаль, ми всі знаємо, що трапляються випадки наїзду транспорту на зупинки з людьми і наслідки можуть бути жахливими. За останні роки кількість смертей від наїздів на зупинках громадського транспорту значно зросла», – пише посадовець.

blank

Він додав, що у Європі захисні стовпчики розміщують не лише біля зупинок транспорту, а й на великих перехрестях та перед наземними переходами для захисту пішоходів, коли вони чекають можливості перейти вулицю. Таку ж зміну до ДБН також розглядають і в Україні.

Крім цього, на зупинках повинні бути передбачені засоби інформування пасажирів (електронні табло, таблиці з розкладом та схемою руху тощо) та автомати з продажу квитків. Розміщуватись вони мають так, аби не погіршувати видимість для водіїв або заважати руху пішоходів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають