9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

В Україні лібералізують залізничні перевезення

У Верховній Раді України зареєстрований законопроект, спрямований на лібералізацію залізного транспорту, згідно з яким перевезення пасажирів і вантажів зможуть перевізники всіх форм власності.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Законопроект №1196-1 розроблений з метою лібералізації у сфері залізничного транспорту і створення умов для розвитку конкуренції на ринку залізничних перевезень. Проект закону представляє нову модель ринку залізничних перевезень, аналогічну європейським системам. Він також визначає основні вимоги, обов’язки та права оператора інфраструктури, перевізника, основні вимоги до рухомого складу та основи діяльності операторів рухомого складу, відзначається в пояснювальній записці до документа.

Зокрема законопроект передбачає, що здійснювати перевезення пасажирів і вантажів можуть перевізники всіх форм власності, які забезпечують тяговий рухомий склад. Діяльність з перевезення пасажирів і вантажів підлягає ліцензуванню. При цьому, до будь-яких видів перевезень застосовується вільне тарифоутворення.

Доступ до залізничної інфраструктури надається перевізникам на недискримінаційній основі. Умовою такого доступу є наявність сертифіката безпеки та/або сертифіката авторизації. При цьому інфраструктура загального користування залишається в державній власності, її експлуатує і містить оператор інфраструктури. Розвиток інфраструктури загального користування здійснюється за рахунок інвестиційної складової в тарифі на обов’язкові послуги з доступу до інфраструктури.

Передбачається, що нагляд за недискримінаційним доступом до інфраструктури загального користування буде здійснювати Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері транспорту. Цей же орган повинен регулювати тариф на обов’язкові послуги доступу до інфраструктури загального користування.

Також згідно з законопроектом буде створено державну спеціалізовану експертну установу з технічного розслідування подій на транспорті. Оператор інфраструктури, перевізник і власник під’їзної колії повинні будуть розробити, впровадити, підтримувати й вдосконалювати власні системи управління безпекою руху, що має підтверджуватися сертифікатом авторизації/безпеки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають