9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

В Україні хочуть припинити будівництво лівих поворотів на швидкісних трасах без розв’язки

Міністерство регіонального розвитку планує обмежити розміщення лівих поворотів і обладнати швидкісні траси різнорівневими розв’язками.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує обладнати швидкісні траси різнорівневими розв’язками. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

“У нових змінах до ДБН про автомобільні дороги загального користування плануємо обмежити розміщення лівих поворотів на ділянках з високою інтенсивністю руху і передбачити в цих місцях обов’язкове проектування різнорівневих розв’язок”, – заявив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

blank

За його словами, близько третини аварій на трасах відбувається в ході виконання лівого повороту через зустрічний потік.

Одна з причин таких аварій – розміщення при будівництві доріг лівих поворотів, не враховуючи при цьому параметри щільності руху.

Планується встановити, що ліві повороти будуть розміщуватися тільки на ділянках доріг з інтенсивністю руху до 20 тис. автомобілів на добу. На швидкісних дорогах категорії 1-б з інтенсивністю руху понад 20 тис. машин потрібно буде будувати багаторівневі розв’язки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають