9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 17 Червня, 2021

В Україні дозволили приватні локомотиви на залізниці — вже є зацікавлені сторони

 • Уряд України прийняв постанову “Про реалізацію пілотного проекту щодо допуску приватних локомотивів до роботи на окремих маршрутах на залізничних шляхах загального користування”. Умови проведення пілотного проекту, ділянки залізничної інфраструктури загального користування та учасників визначатиме Міністерство інфраструктури.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  У Міністерстві зазначили, що вже мають пропозиції від компаній на участь в пілотному проекті, а представники бізнесу висловили готовність закупити необхідний рухомий склад і провести навчання машиністів.

  Допуск приватної тяги до роботи дозволить частково вирішити питання дефіциту тягового рухомого складу” Укрзалізниці “і протестувати функціонування ринку залізничних перевезень в умовах роботи декількох залізничних перевізників, – прокоментував Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  Результати пілотного проекту будуть враховані при розробці підзаконних актів для імплементації положень нового закону про залізничний транспорт. Конкретні терміни початку реалізації пілота не називаються.

  Нагадаємо, в “Укрзалізниці” заявили, що компанія підтримує лібералізацію ринку тяги. Так, одним з учасників пілота може стати Ferrexpo, за оцінками якої для приватної тяги на маршрутах перевезення окатишів в порт “Південний”, компанії знадобиться 10-12 потужних локомотивів.

  Також раніше в холдингу ДТЕК пропонували реалізувати експеримент по впровадженню приватної залізничної тяги на 69-кілометровій ділянці між Запорізькою ТЕС і станцією Таврійський. Для цих цілей компанія вже отримала перший локомотив.

  Хотіла б реалізувати пілотний проект з перевезення вугілля з Павлоградської ЦЗФ й компанія “Лемтранс”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Інтерпайп” переміг у тендері на постачання “Укрзалізниці” понад чотирьох тисяч залізничних коліс

  Компанія "Інтерпайп НТЗ" стала переможцем тендеру в системі Prozorro на постачання АТ "Укрзалізниця" 4,4 тисячі одиниць суцільновальцьованих коліс.

  «Укрспецекспорт» підписав перший контракт на ремонт пакистанського літака Іл-78 в рамках виставки «Зброя та безпека»

  Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021» підписала...

  КБ «ЛУЧ» представило широкому загалу модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» (фото)

  Під час міжнародної зброярської виставки «Зброя та безпека», яка проходить у Києві на базі Міжнародного виставкового центру, КБ «ЛУЧ» представило модернізований самохідний...

  Державна компанія «Артем» представила у Києві дрон-камікадзе «Мисливець»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» окрім боєприпасів до ствольної артилерії та авіації працює над дроном-камікадзе «Мисливець». Він був представлений на виставці «Зброя...

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели масштабне дослідження мікроорганізмів столичного метрополітену.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

  Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

  Зараз читають

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром",...

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.

  «Укрспецекспорт» підписав перший контракт на ремонт пакистанського літака Іл-78 в рамках виставки «Зброя та безпека»

  Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя...