9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

В столиці відкрили центр моніторингу роботи транспорту

Для належної та оперативної роботи комунальних служб, у Києві було відкрито Єдиний диспетчерський центру моніторингу роботи транспорту та збору інформації у приміщенні Комунальної корпорації “Київавтодор”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інформацію директора департаменту інформаційно-комунікаційних технологій в Київській міській державній адміністрації Юрія Назарова.

Цей центр забезпечує опрацювання даних GPS-трекерів (бортових комп’ютерів транспортних засобів) для моніторингу розташування, маршруту руху технологічного транспорту та надає інструменти роботи із опрацьованими даними. Тобто, кожна одиниця снігоприбиральної техніки відображена на екрані, а диспетчер може надавати їй завдання в автоматичному режимі та слідкувати за виконанням роботи.

Також, на кожен технологічний транспортний засіб, в залежності від типу та моделі, визначаються ліміти швидкості та система реєструє за даними з GPS-трекерів перевищення швидкості відповідно до зазначених обмежень та сигналізує відповідним ролям користувачів.

blank
Фото: Юрій Назаров

У системі працює журнал “З’їздів з маршруту”, який опрацьовує дані з GPS-трекерів, реєструє відхилення від маршруту.

Завдяки системі, диспетчер може надсилати повідомлення водію і отримувати від нього зворотній зв’язок. У водія є екран, обладнаний для прийому повідомлень, моніторингу поточних даних транспортного засобу та формування маршрутів.

Мешканці також можуть проконтролювати роботу техніки на сайті:
http://clean.kyivcity.gov.ua

Останні новини:

Зараз читають