9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

В рамках розширення маріупольський порт побудує сучасний контейнерний термінал

ДП “Маріупольський морський торговельний порт” (ММТП) має намір реалізувати довгостроковий проєкт будівництва сучасного контейнерного термінала на території колишнього вугільного комплексу, – про інвестпроєкти в Маріупольському порту, а також про причини, за якими адміністрація прийшла до рішення розвивати порт саме в цих напрямках, розповів директор ДП “ММТП” Ігор Барський на зустрічі з народним депутатом Сергієм Магерою.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Перший проєкт, який вже реалізує підприємство, – будівництво в Маріупольському порту перевалочного комплексу зернових вантажів. Зараз перша черга зернового термінала знаходиться на стадії завершення, закінчення будівельно-монтажних робіт заплановано на 4 грудня.

Другий проєкт, який портовики визначили як середньостроковий план – будівництво критого складу металопродукції на третьому вантажному районі. Цей проєкт передбачає, в тому числі, придбання мостових кранів і реконструкцію під’їзних залізничних колій.

Третій (довгостроковий) проєкт – будівництво на території колишнього вугільно-вантажного комплексу сучасного контейнерного термінала.

“У світі обсяг контейнерних перевезень зростає щорічно, і у портовиків є бажання повернути контейнерний потік і шукати інвестора. У цьому питанні порт активно підтримують міська влада, які взяли на себе обробку сухопутної логістики”, – відзначають в ММТП.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають