9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

В порту Одеси завершено днопоглиблення аванпорту

 • Учора, 23 березня, земкараван “Дунай” завершив експлуатаційне днопоглиблення в акваторії аванпорту Одеського морського порту.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відзначається, що виконавцем робіт виступила філія “Днопоглиблювальний флот” ДП “АМПУ”, тобто роботи виконувалися господарським способом.

  Згідно з цифрами актів виконаних робіт і оперативними даними інженерної служби адміністрації порту, обсяг розробленого і вивезеного на підводне звалище ґрунту становить близько 87 тис. куб. м.

  На ділянках, де проводилося черпання, глибини доведені до паспортних 13,5 метрів.

  Виконання передбаченого договором обсягу робіт зайняло трохи більше місяця – з 20 лютого по 23 березня, що укладається в заздалегідь обумовлений графік.

  “Ремонтне черпання на декількох ділянках акваторії аванпорту проводилося відповідно до даних сезонних промірів глибин і планом експлуатаційних днопоглиблювальних робіт на 2021 рік. Обумовлені договором операції виконані в передбачені терміни, що стало можливим як завдяки чіткій організації робіт, так і з допомогою сприятливих погодних умов. Тут слід відзначити, що наша інженерна служба заздалегідь планує днопоглиблювальні роботи на весняно-літній період, коли стихають північно-східні вітри та спадає хвильове навантаження на акваторію”, – зазначив начальник адміністрації порту Максим Лапай.

  “За планом експлуатаційного днопоглиблення в Одеському порту у 2021 році передбачено ремонтне черпання в Нафтогавані порту. Виконання даних робіт почнеться найближчим часом, для цього також планується залучити земкараван “Дунай”, – додали в АМПУ.

  Всього в Нафтогавані належить підняти з морського дна і вивезти на підводне звалище у відкритому морі близько 10 тис. куб. м.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  Зараз читають

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в...

  Українська компанія представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети

  Компанія «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети.

  У Дубровиці на Рівненщині відкрили першу чергу мультифункціонального спорткомплексу (фото)

  Завершилися роботи зі створення першої черги спортивно-оздоровчого комплексу у Дубровиці Рівненської області в рамках національної програми будівництва...

  Миколаївський авіаремонтний завод продовжить строк служби двох літаків Іл-76 Повітряних сил

  ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» отримало контракт на продовження строку служби двох військово-транспортних літаків Іл-76МД Повітряних Сил...