9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

В порту Одеси завершено днопоглиблення аванпорту

 • Учора, 23 березня, земкараван “Дунай” завершив експлуатаційне днопоглиблення в акваторії аванпорту Одеського морського порту.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відзначається, що виконавцем робіт виступила філія “Днопоглиблювальний флот” ДП “АМПУ”, тобто роботи виконувалися господарським способом.

  Згідно з цифрами актів виконаних робіт і оперативними даними інженерної служби адміністрації порту, обсяг розробленого і вивезеного на підводне звалище ґрунту становить близько 87 тис. куб. м.

  На ділянках, де проводилося черпання, глибини доведені до паспортних 13,5 метрів.

  Виконання передбаченого договором обсягу робіт зайняло трохи більше місяця – з 20 лютого по 23 березня, що укладається в заздалегідь обумовлений графік.

  “Ремонтне черпання на декількох ділянках акваторії аванпорту проводилося відповідно до даних сезонних промірів глибин і планом експлуатаційних днопоглиблювальних робіт на 2021 рік. Обумовлені договором операції виконані в передбачені терміни, що стало можливим як завдяки чіткій організації робіт, так і з допомогою сприятливих погодних умов. Тут слід відзначити, що наша інженерна служба заздалегідь планує днопоглиблювальні роботи на весняно-літній період, коли стихають північно-східні вітри та спадає хвильове навантаження на акваторію”, – зазначив начальник адміністрації порту Максим Лапай.

  “За планом експлуатаційного днопоглиблення в Одеському порту у 2021 році передбачено ремонтне черпання в Нафтогавані порту. Виконання даних робіт почнеться найближчим часом, для цього також планується залучити земкараван “Дунай”, – додали в АМПУ.

  Всього в Нафтогавані належить підняти з морського дна і вивезти на підводне звалище у відкритому морі близько 10 тис. куб. м.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Львів може приєднатися до проєкту приміського залізничного сполучення City Express

  До проєкту приміського сполучення City-Express, запуск якого запланований на першому етапі в Києві, Харкові та Дніпрі, може...

  Austrian Airlines запускає рейси з Відня до Запоріжжя

  Починаючи з 17 травня авіакомпанія Austrian Airlines вперше почне виконувати рейси за маршрутом Відень - Запоріжжя. Перельоти...

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  Представлено схему нового терміналу аеропорту Дніпра

  "Укрінфрапроєкт" показав схему нового терміналу в аеропорту Дніпра, який зараз знаходиться в процесі будівництва.