9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

В ОТГ на Івано-Франківщини будують спорткомплекс вартістю 45 млн гривень (відео)

Будівництво спорткомплексу площею близько 2000 квадратних метрів проводять у селищі міського типу Брошнів-Осада. Будівництво проводять в межах проєкту “Велике будівництво”, на реалізацію якого, за словами голови облдержадміністрації Віталія Федоріва, в Івано-Франківській області передбачили 116 мільйонів гривень з державного бюджету.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Вікна”

Будівництво спорткомплексу у Брошнів-Осаді розпочалося у жовтні 2019 року. Станом на сьогодні вже зведено два поверхи споруди. На першому будуть розташовані роздягальні та санітарні кімнати. На другому поверсі буде розташовано головний спортивний зал, в якому будуть розміщені глядацькі трибуни, де одночасно можна буде розмістити від 150 до 400 глядачів. Загальний спортивний зал має ширину ігрового поля 38х18. Крім того у залі будуть ще бігові доріжки.

Загальна площа спортивного комплексу — 2000 метрів квадратних. Поруч з ним знаходяться два спортивні майданчики та стадіони. До спорудження спорткомплексу місцеві спортсмени змушені тренуватися в приміщенні двох спортзалів Брошнів-Осадського ліцею.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають