9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

В Одеському порту розпочали днопоглиблювальні роботи

В акваторії Одеського морського порту розпочалися роботи з експлуатаційного днопоглиблення. Обсяг роботи становить 91036 кубометрів, вартість робіт – 22,571 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу порту.

Днопоглиблення планується провести в операційній зоні причалів №№3, 8,10, 25-26, 42-43, а також на ділянках внутрішньої акваторії порту — в Аванпорті та Карантинній гавані. Робота з очищення дна від наносів в операційній зоні проводиться за допомогою плавучого крана з грейфером. Відпрацьований ґрунт відвантажать на шаланду, яка відвезе його на підводний морський відвал Одеського порту.

На ділянках Аванпорту і Карантинної гавані буде залучено багаточерпаковий земснаряд та дві грунтовивізні шаланди. Термін виконання робіт — другий квартал нинішнього року.

Для адміністрації порту і наших партнерів — стивідорних компаній дуже важливо, що нарешті вдалося розпочати роботи по ремонтному черпанню в акваторії порту. Попри те, що паспортні глибини дозволяли порту приймати судна великих розмірів, через замулювання дна виникали певні проблеми з його обробкою біля причалів, – зазначив начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають