9.5 C
Alba Iulia
Субота, 13 Серпня, 2022

В Одеському морському порту створили “АвтоХАБ”

Новий сервіс “АвтоХАБ” для зручного оформлення придбаних за кордоном автомобілів буде відкритий в п’ятницю, 8 вересня, на території Одеського морського порту, де буде організована робота семи державних і приватних установ, в тому числі митників, прикордонників, різних експертів, а також страхової компанії, банку і філії сервісного центру МВС.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на інформацію Державної фіскальної служби (ДФС).

У відкритті “АвтоХАБа” візьмуть участь прем’єр-міністр Володимир Гройсман, в. о. глави ДФС Мирослав Продан, начальник Одеської митниці Олександр Власов, голова Одеської ОДА Максим Степанов.

За інформацією ДФС, в поточному році в Одеський морпорт зайшло близько 300 суден з контейнерами, багато їх них – з автомобілями з США і ОАЕ, оскільки з 2016 року такі машини можна ввозити за значно зниженими ставками акцизного збору.

Розробка пілотного проекту “АвтоХАБ” почалася на початку літа поточного року. Процес буде має таку структуру: прибулі в порт контейнери з автомобілями доставляють на територію “АвтоХаба”, де машини вивантажують і розміщують на спецмайданчику, потім їх оглядають і фотографують в присутності прикордонників, експертів і співробітників митниці. Далі – оформлення автомобіля в так званому “єдиному вікні” “АвтоХАБа”.

В даний час біля майданчика компанії “Євротермінал” (де вже об’єднані послуги митників, прикордонників, фахівців відділу по боротьбі з контрабандою) закінчується будівництво станції техобслуговування, де можна буде переобладнати автомобіль під національні технічні стандарти в разі необхідності, після чого водій може остаточно оформити машину і виїхати з порту з держномерами будь-якого регіону України.

Планується, що транспортні засоби можна буде оформляти щодня з 9:00 до 21:00, в ньому зможе оформити авто від 50 до 100 чоловік в день.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають