9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

В Одеському аеропорту відкрили новозбудований перонний комплекс (фото)

В аеропорту Одеса розпочали приймати рейси на новозбудованому пероні біля нового терміналу. 10 червня було прийняте перше повітряне судно рейсу PQ107 компанії SkyUp Airlines, яке доставило пасажирів з Києва (Бориспіль).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Робота на новому пероні дозволить поліпшити комфорт пасажирів, швидкість і якість обслуговування повітряних суден, дозволить використовувати сучасні технології обслуговування пасажирів”, – прокоментував подію директор аеропорту Володимир Семенченко.

blank
Фото: Аеропорт Одеса

Як уточнили в аеропорту Одеса, новий перон “S” загальною площею 40 тис. м² розташований безпосередньо вздовж нового терміналу і налічує 8 місць-стоянок для повітряних суден. Шість з них, згідно з класифікацією ICAO, мають маркувальний тип “C”, дві – тип “D”. Разом з новим пероном в експлуатацію була введена також нова стернова доріжка С3, що з’єднує діючу злітно-посадкову смугу РД1 з новим пероном. Все маркування виконане відповідно до сучасних вимог Міжнародної організації цивільної авіації ICAO.

blank
Фото: Аеропорт Одеса

Нагадаємо, очікується, що цього літа перший рейс прийме і нова злітно-посадкова смуга аеропорту. Остаточний документ, що дозволяє польоти, підприємство планує отримати в середині липня.

blank
Фото: Аеропорт Одеса

Також в новому терміналі планується установка чотирьох телетрапів, що дозволить пасажирам потрапляти із приміщення в літак без необхідності виходити на вулицю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають