9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

В Одеський порт прибули експерти з Deutsche Bahn

Вони допомагатимуть модернізувати залізничну інфраструктуру порта

Протягом наступних шести тижнів в Одеському морському порту працюватимуть німецькі залізничні експерти. Фахівці з DB Engineering & Consulting GmbH допомагатимуть адміністрації морського порту вирішити проблему вузького місця  – залізничної станції Одеса-Порт. Адже потужність портових терміналів майже в два рази перевищує пропускну здатність залізничної станції Одеса-Порт.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

На нараді в адміністрації порту 1 лютого німецькі експерти узгодили питання взаємодії з представниками адміністрації порту, Регіонального відділення “Одеська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” і Асоціації стивідорних компаній порту.

В даний момент” Одеська залізниця “за ініціативою Адміністрації Одеського порту вже замовила дослідницьку роботу в спеціалізованому науковому закладі залізничного транспорту. Крім того, в Одеській філії АМПУ є власне бачення перспектив розвитку залізничної інфраструктури підприємства. Паралельне дослідження наших німецьких партнерів дозволить нам порівняти кілька бачень, які очевидно доповнять і збагатять один одного, і на базі аналізу декількох точок зору дозволять виробити якусь оптимальну стратегію розвитку станції Одеса-порт для прийняття конкретних рішень на рівні АМПУ, “Укрзалізниці” і профільного міністерства, – заявив начальник адміністрації порту Ігор Ткачук.

Представник німецької компанії Матіас Сейферт пояснив, що першим етапом роботи експертів Deutsche Bahn є вивчення залізничної інфраструктури порту і технології внутрішньопортового операцій з урахуванням обсягів, номенклатури, сезонних факторів, існуючої моделі координації роботи порту, дороги, стивідорних компаній. Далі експерти планують виробити “дорожню карту” підвищення ефективності роботи залізниці порту та взаємодії портової та залізничної адміністрацій.

Наші рекомендації повинні вказати шляхи підвищення пропускної спроможності порту. Підкреслю, що при підготовці власних висновків ми будемо користуватися також напрацюваннями місцевих фахівців. Сподіваюся, що запропоновані нами рекомендації будуть реалістичні, можуть дати результат уже сьогодні. Постараємося виходити з ситуації на місці і утриматися від пропозицій супердорогих проектів, – зазначив Сейферт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають