9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

В Одеській області відкриють нові каси залізничного та автобусного міжнародного сполучення

На початку жовтня в ряді міст Одеської області відкриються нові каси, в яких продаватимуть квитки на потяги, що курсують за кордон, а також на автобуси.

Про це повідомляє сайт регіонального філіалу «Одеська залізниця», передає “Южный курьер“.

З 5 жовтня на вокзалах в Ізмаїлі, Білгород-Дністровському та Первомайську-на-Бузі відкриваються нові пункти продажу залізничних квитків на міжнародні потяги. У них також будуть продавати квитки на автобусі. Міжнародні каси вже працюють на вокзалах Роздільній, Подольська, Рудниці і Вапнярки. З вересня в сервісному центрі міста Чорноморська відкрито квиткову касу для реалізації автобусних квитків.

Пілотний проект на базі Одеської дирекції залізничних перевезень ПАТ «Укрзалізниця» з продажу в залізничних касах області квитків на автобусні рейси внутрішнього і міжнародного сполучення стартував ще в кінці 2017 року. Продаж автобусних квитків стартувала тоді в касах вокзалу в Роздільній. Зараз відкрито чотири пункти продажу автобусних квитків у залізничних касах – в Роздільній, Подільському, Вапнярці і Чорноморську.

На думку керівництва регіональної філії «Одеська залізниця», відкриття кас з продажу автобусних квитків дозволяє поліпшити якість обслуговування пасажирів, так як наявність таких квиткових кас на вокзалах дозволяє пасажирам оперативно придбати необхідні для поїздки проїзні документи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають