9.5 C
Alba Iulia
Субота, 13 Серпня, 2022

В Одесі збудували черговий трамвай “Одіссей” (фото)

3 січня в КП “Одесміськелектротранс” представили черговий новий трамвай “Одіссей” з частково низьким рівнем підлоги.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

Як зазначає колишній керівник КП “Одесміськелектротранс” Дмитро Жеман, 3 січня підприємство представило вже п’ятий за рахунком зібраний в Одесі трамвай “Одіссей”, який отримав бортовий номер 3308. Цей вагон дещо відрізняється від інших — дизайном кабіни водія і задньої площадки.

Працювати новий вагон буде, швидше за все, в депо №2, обслуговуючи маршрути в напрямку селища Котовського і Слобідки.

“Перший “Одіссей” в цьому році, 3 січня, поповнив стрункі ряди Одеських трамваїв! А плани на поточний рік, ми обговорили з міським головою та колективом вагоноремонтних майстерень, за чашкою чаю” – написав Жеман.

Таким чином, в процесі складання залишаються один звичайний, односекційний трамвай “Одіссей” і один трисекційний “Одіссей-Макс”. Всього ж за 2018-2020 рр. в Одесі зібрали один трисекційний “Одіссей-Макс” і п’ять коротких “Одіссеїв”, До цього, у 2015-2018 рр. в Одесі зібрали 16 односекційних трамваїв “Т3 КВП Од”, які неофіційно називають “каштанами”. Всі трамваї мають частково низький рівень підлоги. У трисекційних вагонах низьку підлогу — в центральній секції, у звичайних — в середній частині вагона. Вартість одного звичайного “Одіссея” становить близько 6,6 мільйона гривень, збірка “Одіссей-Макса” – близько 18 мільйонів, з яких майже 16 коштує корпус з подвійною електронною системою управління.

Якщо говорити про плани, то на нинішній рік в Одесі запланована збірка 10 трамваїв “Одіссей” і “Одіссей-Макс”, частина коштів на це вже передбачена в міському бюджеті. Програма розвитку електротранспорту Одеси на 2019-2021 роки передбачає за три роки збірку 30 вагонів, з яких 6 планується робити трисекційними. Таким чином, запланований на 2020 рік і виконаний у 2019-му обсяг виробництва — цілком вписується в цю програму.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають