9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

В Одесі обіцяють запустити смугу для громадського транспорту по вулиці Пушкінській

Порівняно недавно в Одесі запущена смуга для руху громадського транспорту по вулиці Рішельєвській за невеликий період часу довела свою ефективність. Середня швидкість руху по ній тролейбусів і автобусів, у порівнянні з рештою потоку автотранспорту, істотно збільшилася. Хоча тролейбусам і автобусам заважають припарковані біля тротуару і в паркувальних кишенях автомобілі. А автомобілісти, розуміючи важливість смуги громадського транспорту, намагаються не заїжджати на неї — тим більше, що це вже є порушенням правил дорожнього руху.

13 січня 2020 року на апаратній нараді в мерії керівник міського департаменту транспорту Олександр Ілько розповів, що готується логічне продовження проєкту — запуск смуги для громадського транспорту на вулиці Пушкінській. Напрямок руху тут протилежний Рішельєвській — від вокзалу в бік центру Одеси. Причому, квартали від Привокзальної площі до вулиці Великої Арнаутської надзвичайно завантажені.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

“Спільно з колегами з управління дорожнього господарства ми у вечірній час здійснили виїзди на вулиці, провели заміри з метою визначити шляхи розв’язання проблеми: де провести демаркацію розмітки, де потрібно провести розширення вулиць. Що стосується Пушкінської, то там є свої нюанси, проте досвід Рішельєвської показав необхідність організації такої смуги на цій вулиці” – заявив Ілько.

Можливою проблемою при цьому є те, що двома маршрутами тролейбуса – №8 і №14 під час руху по Пушкінській між Малою та Великою Арнаутською необхідно перестроювання в крайній лівий ряд для подальшого повороту на Велику Арнаутську. Також повертають і деякі автобуси, зокрема №201.

Відзначимо, що на початку 2010-х рр. на Пушкінську наносилася розмітка з пріоритетом руху громадського транспорту по крайній правій смузі. Але цей режим проіснував недовго, інші водії не звертали на нього уваги.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають