9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

В наступному році з’явиться ТЕО концесії чорноморської паромної переправи

Міністерство інфраструктури України очікує завершення роботи над техніко-економічним обґрунтуванням проекту концесії поромної переправи в порту “Чорноморськ” в середині 2019 року, повідомив глава проектного офісу SPILNO при Мінінфраструктури Тарас Бойчук. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Наступний проект концесії – поромна переправа в порту” Чорноморськ “. Цей проект відстає десь на півроку від проектів “Ольвії” і “Херсона”. По ньому вже є попереднє ТЕО, а Адміністрація морських портів України веде переговори щодо залучення радників для підготовки повноцінного ТЕО “, – заявив він.

У проектному офісі SPILNO очікують, що контракт з радниками буде підписаний до кінця цього року, відповідно до середини 2019 року у Мінінфраструктури вже буде повноцінне ТЕО для концесії поромної переправи.

“У нас зараз дуже багато проектів, які перебувають в стані залучення фінансування для розробки попереднього ТЕО, оскільки це дуже витратний документ, особливо якщо його готувати на такому високому професійному рівні”, – зазначив Бойчук.

Бойчук також повідомив, що у міністерства в розробці близько 10 концесійних проектів, серед яких є і аеропортові послуги, і проекти концесій автомобільних доріг.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають