9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Укрзалізниця планує суттєво оновити основні фонди

АТ «Укрзалізниця» планує у 2019 році направити на оновлення основних фондів 24,5 млрд грн. Відповідний показник передбачено проектом консолідованого фінансового плану товариства на 2019 рік.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 
прес-службу залізничної компанії.

Згідно з повідомленням, капітальні інвестиції планується направити на придбання нового, модернізацію і капітальний ремонт наявного парку рухомого складу.

«Розвиток суміжних галузей економіки коштом модернізації «Укрзалізниці» – головна ідея, закладена в фінплані компанії на 2019 рік. Ця модель, яка показала свою ефективність на ринку вагонів, повинна бути перенесена і на інші галузі, з якими співпрацює залізниця. Тому від реалізації нашої амбітної інвестиційної програми на наступний рік виграють всі», – зазначив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов.

Відповідно до фінплану, компанія планує придбати 15 вантажних тепловозів виробництва General Electric, 46 пасажирських вагонів, придбати й виготовити 3650 піввагонів та ін. Крім цього, планується модернізувати понад 7 тис. Вантажних вагонів, 78 пасажирських вагонів, а також приміські поїзди й тяговий рухомий склад.

Крім того, компанія планує збільшити витрати на ремонти до 12,5 млрд грн, що перевищує очікуваний результат поточного року на 76%. Із запланованих коштів на ремонт найбільшу питому вагу займають витрати на ремонт об’єктів локомотивного господарства. В цілому витрати на ремонт рухомого складу зросли в порівнянні з планом на поточний рік на 30% – до 7,2 млрд грн. Також увагу буде приділено ремонту інфраструктури.

«Ремонти, модернізації, закупівлі, передбачені нашим фінпланом – це сигнал українським підприємствам, які повинні запустити повноцінну програму імпортозаміщення необхідної нам продукції. Ми вже зробили й передали виробникам каталог необхідних в першу чергу запчастин для імпортозаміщення. Саму ідею імпортозаміщення для «Укрзалізниці» широко представимо найближчим часом», – додав Кравцов.

За інформацією прес-служби, фінплан попередньо схвалений наглядовою радою товариства і переданий пов’язаним міністерствам.

Останні новини:

Зараз читають