9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Укрзалізниця планує суттєво оновити основні фонди

 • АТ «Укрзалізниця» планує у 2019 році направити на оновлення основних фондів 24,5 млрд грн. Відповідний показник передбачено проектом консолідованого фінансового плану товариства на 2019 рік.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 
  прес-службу залізничної компанії.

  Згідно з повідомленням, капітальні інвестиції планується направити на придбання нового, модернізацію і капітальний ремонт наявного парку рухомого складу.

  «Розвиток суміжних галузей економіки коштом модернізації «Укрзалізниці» – головна ідея, закладена в фінплані компанії на 2019 рік. Ця модель, яка показала свою ефективність на ринку вагонів, повинна бути перенесена і на інші галузі, з якими співпрацює залізниця. Тому від реалізації нашої амбітної інвестиційної програми на наступний рік виграють всі», – зазначив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов.

  Відповідно до фінплану, компанія планує придбати 15 вантажних тепловозів виробництва General Electric, 46 пасажирських вагонів, придбати й виготовити 3650 піввагонів та ін. Крім цього, планується модернізувати понад 7 тис. Вантажних вагонів, 78 пасажирських вагонів, а також приміські поїзди й тяговий рухомий склад.

  Крім того, компанія планує збільшити витрати на ремонти до 12,5 млрд грн, що перевищує очікуваний результат поточного року на 76%. Із запланованих коштів на ремонт найбільшу питому вагу займають витрати на ремонт об’єктів локомотивного господарства. В цілому витрати на ремонт рухомого складу зросли в порівнянні з планом на поточний рік на 30% – до 7,2 млрд грн. Також увагу буде приділено ремонту інфраструктури.

  «Ремонти, модернізації, закупівлі, передбачені нашим фінпланом – це сигнал українським підприємствам, які повинні запустити повноцінну програму імпортозаміщення необхідної нам продукції. Ми вже зробили й передали виробникам каталог необхідних в першу чергу запчастин для імпортозаміщення. Саму ідею імпортозаміщення для «Укрзалізниці» широко представимо найближчим часом», – додав Кравцов.

  За інформацією прес-служби, фінплан попередньо схвалений наглядовою радою товариства і переданий пов’язаним міністерствам.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Представлено візуалізацію проєкту нової української важкої БМП «Вавілон»

  З’явилась візуалізація проєкту української важкої БМП «Вавілон», що розробляється ТОВ «Інженерна група «Арей» за державним оборонним замовленням...

  Austrian Airlines запускає рейси з Відня до Запоріжжя

  Починаючи з 17 травня авіакомпанія Austrian Airlines вперше почне виконувати рейси за маршрутом Відень - Запоріжжя. Перельоти...

  Херсон зафрахтував п’ять теплоходів для річкових перевезень

  ДП "Адміністрація річкових портів" і КП "Херсонкомунтранссервіс" Херсонської міської ради уклали ряд договорів про передачу в бербоут-чартер...

  Уряд заборонив ввезення залізничних коліс та колісних осей з Росії

  Кабінет міністрів України заборонив ввезення на митну територію нашої держави залізничних коліс і колісних осей з Російської...