9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

В Миколаївській області триває будівництво бетонної траси Миколаїв-Кропивницький (фото)

У Єланецькому районі Миколаївської області тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка-Кропивницький–Миколаїв км 161 +204- км 175+000 (від с. Возсіятське — до с. Водяно-Лорине).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine News.

Працівники підрядної організації ТОВ «Ростдорстрой» продовжують укладання верхнього шару цементобетонного покриття (важкий бетон – 2000п.м) на ділянці км165+000-км172+000 (між с.Водяно-Лорине та с.Семенівка а/дН-14. У зв’язку зі зміною температур у зимовий та літній період, коли бетон зменшується та збільшується в об’ємі, під час будівництва влаштовують температурні деформаційні шви. Їх встановлюють через 46м по всій протяжності дороги. Контрольні шви – через 9,2м. На повздовжніх і поперечних швах на глибині 13см укладають армувальні елементи.

На окремих ділянках підрядники виконують інші роботи: переніс існуючих комунікацій (газопровід, водопровід, лінії електромережі та зв`язку), монтаж водопропускного лотка, влаштування дренуючого шару на з’їздах та влаштування основи на зупинкових майданчиках, ремонт штучних споруд (с.Водяно-Лорине), влаштування монтажного майданчику під будівництво штучної споруди (с.Возсіятське).
Хід робіт контролюють інженерно-технічні працівники та співробітники лабораторії Служби, а також фахівці ДП «Дорожній контроль якості»

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають