9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

В Києві відремонтовано акушерське відділення пологового будинку №3 (фото)

Київський міський пологовий будинок № 3 працює у столиці з 1981 року. Сьогодні цей пологовий будинок надає цілодобову акушерсько-гінекологічну допомогу населенню Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районів. Стаціонар медзакладу розрахований на 190 ліжок. Протягом року лікування в ньому отримують майже 13 тисяч жінок. У тому числі, приймають близько 3500 пологів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

«У цьому пологовому будинку здійснили капітальний ремонт першого поверху акушерського відділення. Капітальний ремонт зовнішньої та внутрішніх інженерних мереж, зовнішньої каналізаційної мережі. Вартість робіт склала понад 10 мільйонів гривень. Окрім того, закупили сучасне медичне обладнання на 36,5 мільйонів гривень. Це, як зазначають лікарі, дозволило удвічі зменшити патології під час вагітності та пологів», – наголосив мер столиці Віталій Кличко.

Після ремонту у сучасному медзакладі функціонують 10 пологових залів. 6 із яких – сімейні. Сучасна операційна та палата інтенсивної терапії для новонароджених, палата інтенсивної терапії для породіль після операції. У планах на цей рік – ремонт фасаду будівлі та ремонт ще двох поверхів лікарні.

Віталій Кличко підкреслив, тільки упродовж останніх двох років на утримання дитячих лікарень та пологових будинків столиця виділила більш, як півтора мільярди гривень. У рамках міської цільової програми «Здоров’я киян» на охорону материнства та дитинства у 2017-2018 році було придбано медикаментів на 110 мільйонів. Понад 400 мільйонів витрачено на закупівлю сучасного обладнання. Вперше за багато років усі пологові будинки Києва забезпечені сучасним обладнанням.

За словами мера столиці, медична галузь – одна з пріоритетних для міської влади. Тільки цього року на сферу охорони здоров’я у бюджеті столиці передбачили майже 11 мільярдів гривень.

«Продовжиться впровадження реформи охорони здоров’я, за принципом фінансування медичних послуг «Гроші йдуть за пацієнтом». І, звичайно, ми і далі будемо ремонтувати медичні заклади міста та купувати необхідне сучасне обладнання. Також будемо підвищувати заробітну плату медпрацівникам», – зазначив Віталій Кличко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають