9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

У квітні розпочнеться реконструкція траси Київ – Чернігів – Нові Яриловичі

Вже цієї весни стартують масштабні роботи з капітального ремонту дороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інформацію Служби автомобільних доріг у Київській області.

Востаннє її реконструкцією займались ще у 1998 році. Серед 13 претендентів у міжнародному тендері виграла компанія «AzVirt» LLC(Азербайджанська Республіка).

Роботи будуть проводитись в межах Київської області з (км 18+730 км 61+160) об’їзна м. Бровари до кордону з Чернігівською областю і далі, до транспортного вузла Кіпті (км 98+800). Термін виконання робіт – 730 днів.

Наразі дорожнє покриття має значну кількість руйнувань і деформацій, які утворились внаслідок порушення міжремонтних термінів через недофінансування дорожньої галузі, збільшення транспортного навантаження, яке зумовлено в тому числі рухом великовагових транспортних засобів. Але особливо інтенсивно аварійна ямковість утворюється у зимовий період внаслідок коливань температури, коли морози змінюються відлигами.

За сприятливих погодних умов, на найбільш проблемних ділянках автодороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі будуть виконуватись лише першочергові роботи для дотримання безпечного проїзду. Йдеться про аварійний ямковий ремонт з використанням холодних асфальтобетонних сумішей. Зрозуміло, що такий ремонт є тимчасовим заходом, однак саме це дозволяє, по-перше, захистити покриття від подальшого руйнування та забезпечити проїзд автотранспорту, а по-друге, зекономити кошти платників податків і не витрачати їх на ремонт дорожнього покриття, де скоро розпочнуться масштабні роботи.

Просимо водіїв з розумінням поставитись до ситуації, яка склалася, бути максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. Дотримуйтесь швидкісного режиму та тримайтесь безпечної дистанції.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають