9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

В Києві відкрився відкрився перший в Україні «зелений» бізнес-центр БЦ ASTARTA

25 жовтня в Києві відкрився інноваційний об’єкт офісної нерухомості ASTARTA Organic Business Centre.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Ain.ua.

Фактично ASTARTA Organic Business Centre – це перший новий бізнес-центр, створений в столиці за останні 4 роки. 25 жовтня роботу почали перша і друга черга об’єкту, будівництво третин планують завершити в ІІI кварталі 2018 року. До 2020 року заплановано створити єдиний діловий квартал ASTARTA в периметрі вулиць Нижній Вал, Ярославська, Набережно-Хрещатицька. Квартал стане діловим містом в місті, в самому серці Києва, а раніше побудовані будівлі в його периметрі пройдуть процедури реконструкції та редевелопмента.

Наше завдання – не просто створити сучасний і красивий бізнес-центр, ми хочемо, щоб діловий квартал ASTARTA став імпульсом для початку позитивних змін як ділового Подолу, так і Києва в цілому, – прокоментував керівник проекту БЦ ASTARTA Іван Пуголовкін.

БЦ ASTARTA став першою будівлею в Україні, які пройшли міжнародний аудит і сертифікацію за стандартом «зеленого» будівництва BREEAM International 2013 (Interim), відповідний сертифікат був отриманий в серпні 2016 року. При створенні БЦ були використані енергозберігаючі технології, екологічно безпечні матеріали і сучасна інженерія BMS Schneider Electric. У комплексі це дозволить орендарям не тільки отримати сучасне та комфортне офісний простір, але і істотно знизити експлуатаційні витрати на утримання офісу.

Загальна площа ASTARTA Organic Business Centre – 62 500 кв.м, з них офісних площ – 36 500 кв.м. До моменту відкриття заповненість першої і другої черги склала 78% (21 715 кв.м.). Орендарями БЦ стали українське представництво міжнародної IT-компанії Sigma Software, креативне офісний простір Creative Quarter («Креативний квартал»), головний офіс Siemens в Україні, київський офіс міжнародної IT-компанії Netcracker, український офіс міжнародної ІТ-компанії SBTech, агрохолдинг «Астарта- Київ», перший в Україні туристичний хаб Travel Hub, оператори інфраструктури – банк «Райффайзен банк Аваль», їдальня Dinners, «УАСК» («Українська Аграрно-Страхова Компанія»), квітковий бутік LALAVOND, зона побутових послуг KIMS.

ASTARTA Organic Business Centre – це єдиний в Україні бізнес-центр з власним парком. ASTARTA Organic Park займає площу 3000 кв.м. і захований від шуму вулиці у внутрішньому дворику БЦ. Гарний ландшафтний дизайн, велика зелена галявина з деревами, фонтан і багато іншого творці БЦ зробили публічним міським простором, відкритим до відвідування як для співробітників офісів будівлі, так і для всіх городян. БЦ створений в концепті «місто в місті»: фактично квартал, яку він обіймав будівлею, наповнений усіма сервісами та послугами, які необхідні для сучасного жителя мегаполісу, – розповіла директор з оренди БЦ ASTARTA Юлія Счастлива.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають